właścicielka sensobox

Kilka słów o mnie

Cześć,

tu Dorota, pomysłodawczyni sensoboxów. Moja historia dowodzi na to, że w każdej chwili Twojego życia może nadejść nieoczekiwana zmiana. Ani moje wykształcenie, ani wcześniejsze doświadczenia zawodowe czy hobby nie miały związku z rękodziełem czy swego rodzaju sztuką kreatywną. Wszystko zmieniło się w lipcu 2019 roku, kiedy to na świecie pojawił się mój syn Wiktor. To właśnie macierzyństwo wyzwoliło we mnie ogromne pokłady kreatywności. Początkowo szukałam gotowych rozwiązań, a dokładnie wyjątkowej makiety sensorycznej wsi. Niestety nic z produktów dostępnych na rynku nie spełniało moich oczekiwań. Postanowiłam więc sama stworzyć taki panel. I tak zaczęła się moja przygoda z makietami. Po wsi powstał las, morze, a później wszystkie kontynenty.

Koleje z produktów powstawały z potrzeby chwili. Małe wysypywanki świetnie sprawdziły się przy zabawach z kolorowymi ziarnami oraz ciastoliną. Wiele z nich to również Wasze pomysły. Dlatego jeśli marzycie o jakimś nietypowym wzorze, albo makiety o wyjątkowej tematyce, skontaktuj się ze mną. Uwzględnię Twoje uwagi, z chęcią przygotuję wstępny zarys i ustalimy czy wszystko Ci odpowiada. Do tej pory wykonałam chociażby makietę norweskiej, zimowej wioski, makietę przekroju wulkanu, panel sensoryczny z budową rzeki czy tacę sensoryczną z planetą Ziemią widzianą z kosmosu.

Wszystkie te panele sensoryczne, pomoce edukacyjne i zabawki w duchu Montessori będą genialnie wpływały na holistyczny rozwój Twojego dziecka. Są to produkty, które uczą, rozwijają kreatywność, wspomagają rozwój motoryki małej i integrację sensoryczną. Sensoboxy to połączenie drewna i żywicy epoksydowej.

Oprócz tworzenia samych zabawek sensorycznych staram się również być dla Was inspiracją do zabaw. W mediach społecznościowych znajdziesz ogrom pomysłów jak w ciekawy i wartościowy sposób spędzić czas z dzieckiem. Dzielę się również swoją wiedzą z zakresu zaburzeń integracji sensorycznej, dlatego koniecznie zaobserwuj mnie a Instagramie oraz zerknij na wpisy na BLOGu

Shopping Cart