prezent dla 2-3 latka

Niesamowity prezent dla 2-3 latka

prezent dla 2-3 latka

Grudzień zbliża się wielkimi krokami. Każdy rodzic myśli już o zakupie prezentu dla swojego Malucha. To także świetna okazja, żeby oprócz radości zapewnić dziecku jednocześnie możliwości rozwoju sensorycznego i motorycznego. Takie holistyczne podejście gwarantuje sukces i niezliczone godziny zabawy. Sensoboxy, drewniane panele pokryte żywicą epoksydową lub w wersji z litego drewna bukowego będą idealnym prezentem Mikołajkowym lub świątecznym.

Panele sensoryczne

Pierwszą propozycją, która wspaniale wpisze się w grudniowy klimat są panele sensoryczne w różnych kształtach, a zwłaszcza te z motywem Bożego Narodzenia. Każde dziecko uśmiechnie się na widok słodkiego Mikołaja, z chęcią wypełni ciastoliną świąteczną skarpetę czy pobawi się w kolorowanie ziarnami choinki bożonarodzeniowej. Takie zabawy wprowadzą Was w sensoryczny klimat Świąt oraz jednocześnie usprawnią pracę palców i dłoni, poćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, wpłyną pozytywnie na integrację sensoryczną oraz motorykę małą. Oprócz paneli tematycznych, stricte grudniowych możesz wybrać też coś co będzie służyło Wam okrągły rok. Idealnym panelem sensorycznym jest właśnie drzewo. To chyba najbardziej uniwersalny sensobox, gdyż omówicie na nim pory roku, wykonacie przepiękne jesienne wersje drzewa, pobawicie się w mieszanie barw. Dzięki użyciu żywicy epoksydowej możecie malować po nim markerami czy na przykład palcami przy użyciu farb plakatowych. Idealnie nadaje się również na spacery, gdyż w terenie, lesie czy parku zawsze znajdziecie wypełnienia i w ciekawy sposób spędzicie czas.

A może masz w domu zapalonego fana lub fankę motoryzacji? Nie ma problemu, zajrzyj do naszej kategorii Transport, a na pewno wybierzesz jakąś fantastyczną wersję i kształt: koparkę, wóz strażacki, policję czy traktor. Dziewczynki będą zachwycone tęczą, jednorożcem czy wazonem, w którym mogą stworzyć przepiękne bukiety.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kształtów, motywów i pomysłów na prezent dla 2-3 latka.

Nauka przez zabawę

Zależy Ci na prezencie, ale zwracasz uwagę na przydatność, funkcjonalność i zastosowanie? Sensoboxy wpisują się tu znakomicie. Poprzez zabawy sensoryczne nauczysz dziecko pisać, liczyć, wprowadzisz w świat geografii, biologii czy astronomii. Koniecznie sprawdź nasze matematyczne panele sensoryczne: chmurkę, wywrotkę czy tort. Duże wrażenie robi też nasza kosmiczna układanka Ale Kosmos! czy panel z ogródkiem warzywnym. Wszystko po to, żeby przez zabawę dziecko mogło przyswajać nowe umiejętności.

Drewniane pomoce edukacyjne

Stawiasz na edukację swojego Malucha? Szukasz trwałych, estetycznie wykonanych pomocy? Nasze produkty wykonane z litego drewna bukowego będą służyły Wam lata lub nawet pokolenia. Znajdziesz u nas nie tylko wysypywanki sensoryczne z drewna, ale także drewniane cyfry, litery, tablice grafomotoryczne, tablice z cyframi czy alfabetem. Taki prezent dla 3 latka będzie idealną pomocą edukacyjną na przyszłość. Aktualnie wykorzystacie je do nauki liter czy liczenia, a później posłużą do bardziej skomplikowanych operacji: dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, tworzenia słów czy zdań. Taki zakup to inwestycja w Twoje dziecko. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart